ZE CYKLU CO TAM U MŁODEGO

MŁODY DZISIEJ WZIOŁ SWOJO DZIEWCZYNE KARYNE I RAZEM ZE SWOJIM KUMPLEM SEBASTIANEM I JESZCZE JEDNYM KOLEGO POLECIELI KUPYWAĆ AŁTO VAŁWU GOLF CZY. CENA BYŁA TYSIONC DWIEŚCIE ZŁOTY MŁODY UZNAŁ ŻE NAPRAWI ZAROBI ZPRZEDA ZA DWA TYSIONCE MIASTOWYM ŻE NIBY MŁODY JAKTAJMER.

NIEUJECHALI PIŃĆ KILOMETRY OD TEJ WSI CO GO KUPILI A TU AŁTO NIECHCE SKRENCAĆ W JEDNO STRONE TYLKO SIE COŚ CZE TAK SZURSZURSZUR. WZIELI SIE ZACZYMALI ŻE CO SIE DZIEJE MŁODY PACZY WACHACZ URWAŁO OD KAROSERI I CAŁE KOŁO LATA JAK CHCE. DOBRA UMYŚLIŁ WEŹNIE PUJDZIE TU DO SŁAWUSIA PORZYCZY PALECIAK PODNIESIE MORZE SIE UDA WACHACZ ZMOCOWAĆ NA SZTUKE ŻEBY DOJECHAŁO OCZYWIŚCIE SRALI MUCHI BEDZIE WIOSNA GUWNO SIE UDAŁO ZA TO MŁODY Z SEBASTIANEM I TYM DRUGIM KUMPLEM TARGALI GOLFA NA CZECH KOŁACH NA PALECIAKU DO MIE DO WARSZTATU BO ZADZWONILI CZY MOGO U MIE GO ZOSTAWIĆ DO RANA BO NIEMAJO DZIE POSTAWIĆ A KARYNA SIEDZIAŁA W ŚRODKU KÓRWIŁA ŻE JEJ ZIMNO I NA KOMURCE FEJSBUKA SPRAWDZAŁA CO CHWILE ASZ JEJ BATERIA ZDECHŁA.

WREŚCIE ZATARGALI TEGO TRUPA GOLFA DO MIE DO WARSZTATU MYŚLE SE TO SE TERAZ PUJDO BENDZIE SPOKUJ ALE NIE ONI WUDKE OTWOŻYLI ŻE CZEBA OBLAĆ DOBRY ZAKUP I TERAZ SIEDZO U MIE W GARAŻU WUDKE PIJO ZENEK MARTYNIUK Z GOLFA NAKÓRWIA NA PIŃCET DECYBELI A ONI TAŃCZO I JES BANIA JAKBY ZNOWUSZ BYŁ SYLWESTER. OSZALEJE TO JEST PEWNE ALBO ZARA TAM PUJDE A WTEDY TO SIE ŹLESKĄCZY.

mikede3

 

FOT: MIKE D., ŁUKASZ M., GRZEGORZ S.

Jedna myśl na temat “ZE CYKLU CO TAM U MŁODEGO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *